העוגות של לילך

 
 

 

 

שמי לילך שיפמן ,אני נשואה ואמא לשתי בנות מקסימות ומוכשרות .

בעלת הסטודיו "העוגות של לילך" בכפר יונה.

חברה בהתאחדות השפים והקונדיטורים ICPA

הסטודיו משלב בין אומנות ,טעם והמון אהבה .

כשהאמנות המתוקה של האפיה מתמזגת עם האמנות היפה של העיצוב ,

באה לעולם עוגה מעוצבת מבצק סוכר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ושימוש בחומרי גלם איכותיים.

 

 

למדתי עיצוב מוצר ומאז ומתמיד עסקתי בתחומיי יצירה שונים והעברתי סדנאות וקורסים באומנות שימושית. משם הדרך לעיצוב עוגות הייתה בלתי נמנעת.

את ההתמחות בתחום עיצוב העוגות רכשתי תוך ניסוי וטעייה ועם הזמן השתלמתי אצל מיטב המעצבים בארץ ובעולם.

נשמח לספק לכם שירות אישי ומקצועי משלב הייעוץ הראשוני של העוגה ועד למסירת העוגה ביום האירוע .

 

במקביל לעיצוב עוגות לארועים אני גם מלמדת סדנאות לעיצוב ופיסול בבצק סוכר. ניתן להזמין הפעלות לימי הולדת בכל גיל, מסיבות רווקות, סדנאות פרטיות וחוגיי בית. הסדנאות יותאמו בהתאם לבקשת הלקוח.

 

בשנת 2010, בשיתוף עם חברתי הטובה מוני מ"מיתוש עוגות מעוצבות" הוצאנו ספר הדרכה בבצק סוכר ועוגיות . הספר "עוגות שעושות מסיבות" נמכר בהצלחה מרובה בכל חנויות הספרים בארץ ובעולם.

 

ספרים נוספים  שהוצאנו יחד הם:
 "קסם של פלסטלינה" שפותח לפני הקוראים דלת לשעות של משחק משפחתי יצירתי ומהנה ומלמד ליצור בקלות דמויות אהובות מפלסטלינה או מכל חומר פיסולי אחר כולל בצק סוכר.
"מסיבות מתוקות" - ספר שמציג שתים-עשרה מסיבות יום הולדת מושלמות , שאת כל אחת מהן תוכלו להכין לבד- החל מהזמנות ,קישוט ועיצוב הבית ושולחן יום הולדת, הכנת עוגה מעוצבת ,הפעלות ילדים בבצק סוכר ,משחקי חברה ועוד.

 

לפרטים והזמנות :  054-7681167

lilachoded@gmail.com 

 
 
 

דף הבית  |  מי אנחנו  |    הדרכות וידיאו  |  ספרות צור קשר
העוגות של לילך - עוגות מעוצבות בבצק סוכר   054-7681168

כל הזכויות שמורות ל"עוגות של לילך" לרבות זכויות יוצרים וכל זכות קנין רוחני ו/או אחרת.אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או להציג בפומבי ו/או למסור לצד שלישי ו/או לעשות כל שימוש, בכל דרך, בין במישרין ובין בעקיפין בכל רכיב של האתר,כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר. כל שימוש בזכויות יעשה אך ורק לאחר קבלת אישור מראש ובכתב של "העוגות של לילך".כל המפר את תנאי השימוש צפוי להיתבע בערכאות בהתאם להוראות הדין ובין היתר בהתאם לחוק זכויות יוצרים וחוק עוולות מסחריות.

Powered by Artvision | Truppo Websites